ارسال سؤالات استاندارد

با سلام و عرض ادب خدمت سرگروه های محترم استان ها

به استحضار می رساند، بر اساس نتایج به دست آمده از ارزیابی و تحلیل محتوای سؤالات علوم تجربی پایه ی نهم استان های کشور که توسط دبیرخانه ی کشوری در خرداد ماه 98 انجام شد، به دلیل اینکه طراحی سؤالات از استاندارد های لازم برخوردار نبودند؛ لذا دبیرخانه در نظر دارد در سال جاری سؤالات استاندارد استان های کشور را در سه پایه ی هفتم، هشتم و نهم گردآوری نماید.

خواهشمند است سرگروه های محترم، تعداد یک سؤال استاندارد و منتخب از هر پایه گردآوری نموده و به ایمیل دبیرخانه ارسال نمایند تا با نام و مشخصات خود همکار و استان مربوطه در سایت دبیرخانه بارگذاری گردد.

مهلت ارسال سؤالات جهت بارگذاری در سایت: 29 آبان

تذکر:

1- در طراحی سؤالات، بودجه بندی و تمامی استاندارد های لازم رعایت گردد.

2- پایه هفتم و هشتم نوبت دوم و پایه نهم نوبت اول لحاظ گردد.

 

با تشکر

دبیرخانه کشوری کیفیت بخشی به فرآیند آموزش درس علوم تجربی

ارسال مجدد فرم مشخصات سرگروه های استان

با سلام و عرض ادب

فرم مشخصات استان های زیر بدون مهر و امضا بوده است. خواهشمند است سرگروه های محترم فرم مشخصات خود را همراه مهر و امضا ، اسکن نموده و به صورت فایل pdf  مجددا به آدرس ایمیل دبیرخانه ارسال فرمایید:  یزد، سمنان، ایلام، لرستان، خوزستان، اردبیل

تذکر : توضیح در مورد تدوین برنامه ی عملیاتی

با سلام 

ضمن تشکر از زحمات سرگروه های محترم و با آرزوی موفقیت برای همگی به ویژه سرگروه های محترمی که امسال به جمع ما پیوستند.

لازم به ذکر می باشد برنامه عملیاتی دبیرخانه در سال جاری برای تأیید به دفتر محترم وزارت ارسال گردیده است ولی تا کنون تأییدیه ی آن به دبیرخانه اعلام نشده است، لذا سرگروه های محترم استان ها برنامه های اولیه ی خود را تدوین نموده و منتظر برنامه عملیاتی دبیرخانه  باشند.

با تشکر

دبیرخانه ی کشوری کیفیت بخشی به فرآیند آموزش درس علوم تجربی 

آخرین مهلت ارسال فرم مشخصات

با سلام و احترام

خواهشمند است،  سرگروه های محترم استان ها اسامی و مشخصات اعضای گروه خود را مطابق فرم زیر به آدرس ایمیل دبیرخانه ارسال نمایند. لطفا فرم ثبت مشخصات را از لینک زیر دریافت و پس از تکمیل و تا پایان وقت اداری امروز 17 مهر به پست الکترونیکی دبیرخانه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

**توجه: تاریخ مذکور تمدید نخواهد شد.لطفا ساختار جدول فرم مشخصات را تغییر ندهید. پس از تکمیل، فرم مشخصات مهر و امضاء شده  را اسکن نموده و فایل اسکن شده  را به آدرس پست الکترونیکی دبیرخانه ارسال فرمایید.